17 sierpnia 2017

Inwestycje zrealizowane

Opis inwestycji

Zespół budynków przy ul. Glinianej 13, 15 oraz 17 w Krakowie

Kompleks 5-piętrowych budynków mieszczących łącznie 178 mieszkań został wykonany w stanie deweloperskim, wraz z białym montażem. Zespół budynków zaprojektowaliśmy z myślą o klientach oczekujących komfortowych warunków mieszkalnych oraz atrakcyjnego otoczenia. Inwestycja została zrealizowana w otoczeniu przepięknych terenów zielonych, przy zalewie Bagry. Budynki wyposażyliśmy w windy, gwarantując komfort użytkowania mieszkań na wyższych piętrach przez osoby starsze i niepełnosprawne. W trosce o maksymalizację wolnej przestrzeni wokół budynków oraz wygodę zmotoryzowanych mieszkańców w podziemiach zlokalizowane zostały garaże.


Budynek wielorodzinny „Pod Pergolami” przy ul. Grota Roweckiego w Krakowie

Zajmujemy się także mniejszymi inwestycjami deweloperskimi, takimi jak budowa budynków wielorodzinnych. Zrealizowaliśmy budowę kameralnego, dwuklatkowego budynku wielorodzinnego, mieszczącego 22 mieszkania. Budynek został zaprojektowany z myślą o rodzinach z dziećmi. Teren inwestycji został ogrodzony, umożliwiając najmłodszym bezpieczną zabawę na terenie posesji. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje podziemny garaż.


Zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Podedworze 20a w Krakowie

Zespół budynków wielorodzinnych powstał z myślą o osobach ceniących kameralny charakter budownictwa oraz udogodnienia i atrakcje, jakie zapewnia mieszkanie w mieście. Na ogrodzonej posesji powstały 42 mieszkania wyposażone w udogodnienia w postaci podziemnego garażu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są sklepy, place zabaw, park, w którym można odpocząć i spędzić aktywnie czas z całą rodziną.


Zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Słoneckiego 4 w Krakowie

Kompleks ogrodzonych budynków wielorodzinnych tworzy sześć segmentów, mieszczących łącznie aż 150 mieszkań. Inwestycja objęła także budowę dwóch garaży: górnego i podziemnego. Znakomita lokalizacja sprawia, że mieszkańcy mogą korzystać z położonych w sąsiedztwie sklepów, parku wodnego, multikina, parku, placów zabaw, Niedaleko znajdują się także szkoły i przedszkola, a sama dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta.


Zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Wincentego Danka 8 oraz 10 w Krakowie

Dwa nowoczesne budynki wielorodzinne mieszczące 195 mieszkań z balkonami powstały z myślą o osobach oczekujących zróżnicowanej oferty mieszkaniowej. Mieszkania na parterze są wyposażone we własne ogródki, a na ostatnich piętrach znajdują się dwupoziomowe apartamenty z tarasami. Budynki wyposażony są także w podziemne garaże, windy oraz monitoring. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy, a pobliżu sklepy, park T. Kościuszki, place zabaw, szkoły, przedszkola i przychodnia lekarska.

Poznaj więcej szczegółów


Osiedle przy ulicy Tynieckiej

Kostrze – Dąbrowa” to kameralne i nowoczesne osiedle domów w rejonie Uroczyska Skotniki, Dedykowane jest właśnie takim ludziom jak Ty, ceniącym sobie funkcjonalne rozwiązania architektoniczne i użytkowe oraz, bliskość natury, która współgra z rytmem miejskiego życia. Nowoczesne i funkcjonalne domy z ogrodami podzielone będą w pionie na odrębne lokale mieszkalne z dwoma miejscami postojowymi dla każdego lokalu, w tym jednym zadaszonym. Atrakcyjny i funkcjonalny układy lokali oraz liczne udogodnienia zapewnią Tobie i Twoim bliskim najwyższy komfort na co dzień.
Poznaj więcej szczegółów

wieloletnie doświadczenie

Atrakcyjne
lokalizacje

Dobre
ceny

Wysoka
jakość

Pomoc
w finansowaniu