17 sierpnia 2017

Finansowanie

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Kupujesz mieszkanie na kredyt? Z nami zrobisz to bezproblemowo. Zyskujesz wsparcie profesjonalnego doradcy kredytowego, który bezpłatnie dokona analizy Twojej zdolności kredytowej, a także przedstawi Ci najkorzystniejsze oferty z kilku banków. Spotkaj się z naszym analitykiem w wybranym przez Ciebie miejscu i ustal warunki kredytu, które będą Ci odpowiadać.


System płatności

Jesteśmy elastyczni – specjalnie dla Ciebie możemy ustalić indywidualny harmonogram spłaty. Jeśli jednak zdecydujesz się na standardowy system płatności, oto jego przebieg:

  • Wraz z podpisaniem umowy deweloperskiej, wpłacasz 10% należności.
  • W miarę realizowanych przez nas prac, dokonujesz miesięcznych wpłat, których suma nie przekroczy 80% ceny mieszkania.
  • Ostatnia wpłata to 10% ceny. Następuje po zgłoszeniu lokalu do odbioru, ale przed jego wydaniem.

Umowa deweloperska

Zawierana jest w formie aktu notarialnego. Zobowiązuje dewelopera do wybudowania i ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego. W zamian za zapłatę, własność tego lokalu przenoszona jest na nabywcę.

Po wyrażeniu chęci przez Nabywcę, wraz z powyższym aktem notarialnym składany jest wniosek o wpis roszczenia do działu III księgi wieczystej. Opisuje ona stan prawny nieruchomości, na której realizowana jest inwestycja.

Koszty za usługę kancelarii notarialnej, która jest niezbędna w związku z zawarciem umowy deweloperskiej, rozdzielone są równo między Dewelopera i Nabywcę.


wieloletnie doświadczenie

Atrakcyjne
lokalizacje

Dobre
ceny

Wysoka
jakość

Pomoc
w finansowaniu