17 sierpnia 2017

o nas

 

Uczciwość i doświadczenie

Jesteśmy firmą deweloperską z wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy od 1998 roku, zrealizowaliśmy szereg ambitnych inwestycji na terenie Krakowa, głównie z zakresu budownictwa wielorodzinnego. Budynki wykańczamy w standardzie deweloperskim, ale nasza współpraca z klientem mocno wykracza poza ramy klasycznej umowy: pomagamy zarówno w uzyskaniu kredytu potrzebnego na zakup wymarzonego mieszkania, jak i w znalezieniu solidnej ekipy specjalizującej się w wykańczaniu wnętrz.


Jakość na lata

Realizując inwestycje, dbamy o dopełnienie standardów materiałowych, wykonawczych i kontaktu z klientami. Do prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które posiadają odpowiednie certyfikaty i gwarantujące mieszkańcom bezpieczeństwo użytkowania. Firmy budowlane z którymi współpracujemy zatrudniają sprawdzonych i doświadczonych fachowców, co przekłada się na dużą staranność wykonania, a także sprawną realizację – bez przestojów i niespodzianek. Z naszymi klientami jesteśmy w ciągłym kontakcie i na bieżąco informujemy ich o postępach w pracach. Takie podejście wypracowało nam opinię wiarygodnego i rzetelnego dewelopera.


Wizja działania

Realizujemy marzenia klientów o wygodnym, funkcjonalnym domu czy mieszkaniu. Cel ten realizujemy, łącząc wieloletnie doświadczenie w branży z dbałością o standardy materiałów i wykonania. Chcemy, by nasi klienci, przekraczając progi swojego nowego domu, mieli poczucie, że to ich wymarzone miejsce do życia.
Równocześnie staramy się, aby stawiane przez nas obiekty harmonijnie wpisywały się w architekturę miasta i stanowiły z nim spójną całość.


wieloletnie doświadczenie

Atrakcyjne
lokalizacje

Dobre
ceny

Wysoka
jakość

Pomoc
w finansowaniu