17 sierpnia 2017

Dla klienta

Wybierz swoje mieszkanie

Marzysz o własnych czterech kątach? Chcesz, aby mieszkanie było dopasowane do Twoich potrzeb? Zapoznaj się z naszą ofertą i wyobraź sobie mieszkanie, do którego powroty cieszyłyby Cię najbardziej. Wybierz inwestycję, która stanie się Twoim domem. Wiemy, jak ważna jest dobra lokalizacja, dlatego właśnie takie miejsca wybieramy pod inwestycje. Dbamy o każdy szczegół – począwszy od materiałów, kończąc na miejscach parkingowych, których dla nikogo nie zabraknie.


Zarezerwuj, abyś miał czas na podjęcie decyzji

Zakup mieszkania to przyszłościowa decyzja. Rezerwacja to opcja stworzona dla tych, którzy potrzebują czasu, aby nabrać pewności co do dokonanego wyboru. Wnosząc niewielką opłatę, zyskujesz dodatkowy czas na podjęcie decyzji.


Podpisz umowę i kontroluj cały proces prac budowlanych zgodny z własną aranżacją

Czy już wybrałeś i jesteś pewien decyzji? Podpisz umowę deweloperską i wskaż nam, jaki będzie układ mieszkania, o którym marzysz. Prowadzone przez nas prace, będą pod Twoją stałą kontrolą. Działamy etapami. Dopiero po wykonaniu partii prac określonych w umowie, dokonujesz kolejnej wpłaty. Nie inwestujesz w ciemno – wiesz, za co płacisz. Możesz także liczyć na pomoc w uzyskaniu kredytu, ponieważ oferujemy pełną obsługę finansową.


Odbierz klucz do własnego mieszkania

To bardzo ważny moment. Otrzymasz wówczas klucze do mieszkania, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb. Oddamy Ci pomieszczenia w stanie deweloperskim, jednak wciąż możesz liczyć na nasze wsparcie. Wskażemy Ci sprawdzoną ekipę remontową, z której usług będziesz zadowolony.


Podpisz akt notarialny

My zadbamy o kwestie formalne, a Ty złóż podpis. Od tego momentu mieszkanie stanie się w pełni Twoją własnością. To również czas, kiedy dokonujesz ostatniej wpłaty.


wieloletnie doświadczenie

Atrakcyjne
lokalizacje

Dobre
ceny

Wysoka
jakość

Pomoc
w finansowaniu