17 sierpnia 2017

Polityka jakości

Certyfikowane materiały

Pracujemy wyłącznie na tradycyjnych materiałach dobrej jakości, posiadających odpowiednie certyfikaty i atesty. Surowo przestrzegamy prawa budowlanego i przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, ponieważ bezpieczeństwo i komfort naszych klientów są dla nas sprawami priorytetowymi.


Bezpieczeństwo inwestycji

Inwestycje budowlane wiążą się z ogromnymi kosztami, a osoby szukające domu czy mieszkania często boją się inwestować pieniądze w sam projekt. Dlatego prace realizowane są zgodnie z harmonogramem, a wpłata następuje dopiero po wykonaniu każdego z etapów. Co więcej, posiadamy promesę z banku, zgodnie z którą klient przy kupnie nabywa nieruchomość wolną i bez żadnych obciążeń.


Doświadczenie w budowaniu

Nasza firma w branży budowlanej działa już od 20 lat. Efekty naszych prac można zobaczyć przede wszystkim na terenie Krakowa: odpowiadaliśmy za realizację zespołów budynków wielorodzinnych w różnych częściach miasta, a także willi jednorodzinnych. Dla klientów to informacja, że jesteśmy stabilnym deweloperem, a inwestycje realizujemy na naprawdę wysokim poziomie.

wieloletnie doświadczenie

Atrakcyjne
lokalizacje

Dobre
ceny

Wysoka
jakość

Pomoc
w finansowaniu