17 sierpnia 2017

Współpraca

Pośrednicy nieruchomości

Czy jesteś specjalistą w pozyskiwaniu gruntów? A może jesteś właścicielem nieruchomości? Jeśli wiesz o gruncie, którego zakup mógłby nas zainteresować – skontaktuj się z nami! Jesteśmy otwarci na współpracę z agentami nieruchomości, zajmującymi się pośredniczeniem w sprzedaży gruntów. Czekamy na Twoje wsparcie w pozyskiwaniu atrakcyjnych terenów pod nowe inwestycje.

Dołącz do naszego zespołu!


Firmy budowlane

Jesteśmy firmą, która prężnie się rozwija. Mamy doświadczenie w realizacji osiedli mieszkaniowych, a także zabudowy jednorodzinnej. Nieustannie poszukujemy nowych rąk do pracy! Jeśli jesteś właścicielem firmy budowlanej – skontaktuj się z nami! Wierzymy, że współpraca oparta o sprawną komunikację jest gwarancją sukcesu. Zależy nam na zadowoleniu klientów, zatem poszukujemy firm, które świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie – z dbałością o każdy szczegół i zawsze na czas.


Dostawcy materiałów

Zostań naszym partnerem i dbaj o to, aby nigdy nie zabrakło nam materiałów bardzo dobrej jakości. Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni również po latach od zakupu. Kluczem do tego jest wykorzystywanie sprawdzonych materiałów. Gwarantują one niezwykłą trwałość i zadowolenie z użytkowania. Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się dystrybucją materiałów budowlanych – skontaktuj się z nami i prześlij ofertę współpracy.


wieloletnie doświadczenie

Atrakcyjne
lokalizacje

Dobre
ceny

Wysoka
jakość

Pomoc
w finansowaniu